Dresy wchodzą na salony

www.zaganczyk.com.pl https://www.kartkiswiateczne.com.pl/ https://grzesman.pl/

Podobno, by ładnie wyglądać nie można stawiać na wygodę i dobre samopoczucie. Nic bardziej mylnego, w tym sezonie bowiem na salony wchodzą dresowe sukienki i wygodne bluzy, które –choć dotychczas noszone jedynie w domowych zaciszach i klubach fitness, teraz mogą rozświetlić nawet najbardziej stylową imprezę.

W każdej szafie tego sezonu króluje kolor szary. Spodnie, spódniczki, bluzy, czy sukienki –wykrojone z pomysłem nadają dresowemu materiałowi oryginalny, ciekawy, a nawet elegancki wygląd.

Można je znaleźćw każdej sieciówce, ale czasami warto poszukać trochę głębiej i postawić na młodych, nieznanych jeszcze projektantów, dzięki temu ubranie będzie jeszcze bardziej niebanalne, a jego właściciel – jeszcze bardziej trendy. Dresowy materiał idealnie nadaje się na upalne dni, pozwala również łączyć wygodę, użyteczność i wyczucie stylu.

Wybierając dresową sukienkę, czy spódniczkę możemy postawić na modę miejską, wybrać typ collegowy lub jeśli wolimy trochę mniej sportowe kreacje warto poszukać ubrań z interesującymi wstawkami, na przykład kieszeniami obszytymi skórą lub kolorowymi nadrukami.Jedno jest pewne – kolor  szary w tym sezonie walczy ze wszelkimi stereotypami i zamiast z nudą kojarzony jest z nowoczesnością.