Kolory jesieni

https://www.kuzniasrebra.pl/pierscionki/cytryn

Wielbiciele mody i najnowszych trendów wiedzą, że żeby być zawsze na czasie trzeba nie tylko śledzić nowinki, lecz także wyprzedzać w swoich planach obecny sezon. Dlatego najlepiej już teraz zaopatrzyć się w ubrania w kolorach najmodniejszych tej jesieni i zostać trend-setterem w swoim środowisku. Na szczęście nadejście kolejnego sezonu nie oznacza całkowitej wymiany naszej garderoby.

Z szafy natomiast trzeba powyciągać klasyczne, czarno-białe kroje i zestawić je z dodatkami upolowanymi wśród najnowszych kolekcji. Dla bardziej odważnych proponujemy krwistą czerwień, w rozmaitych, mniej lub bardziej wyrazistych stylizacjach. Nadal z naszych szaf nie musi znikać szary kolor, możemy jedynie zamienić letnie dzianiny na bardziej cieplejsze, jesienne modele.

Zieleń w wydaniu khaki, kojarzona dotychczas z militariami i ubraniami moro w nadchodzącym sezonie może ukazać się również w wersji elegantszej, gustownych sukienek iszykownych spódniczek. Oprócz tego koniecznie powinniśmy znaleźć na półkach coś w kolorze złota, pastelowego różu, szmaragdu, błękitu. Jedno jest pewne – jesień wraz ze złotem liśćmi przyniesie ze sobą całą gamę innych, równie niebanalnych barw.