Koronki także na jesień.

Koronkowe wzory szturmem zdobyły salony, zarówno w sezonie wiosennym, jak i letnim. Każdy, kto jeszcze nie miał okazji na zakupienie chociażby jednego, koronkowego ubrania musi jak najszybciej nadrobić te zaległości. Natomiast dla wielbicieli tych delikatnych wzorów mamy dobrą wiadomość – trend nie minie wraz z odejściem lata, a utrzyma się co najmniej do jesieni! Absolutnym hitem są nadal koronkowe sukienki, pasujące zarówno na zwykłe, codzienne wyjścia, jak i na bardziej elegancką, oficjalną imprezę.

Mogą być luźne, opluwające lub idealnie dopasowane do sylwetki, praktycznie całe uszyte z koronki lub z jedynie pojedynczymi wstawkami. Każdy wzór bowiem wygląda bardzo ładnie, jeśli odpowiednio dobierzemy do niego dodatki. Również koronkowe spódnice, w pastelowych kolorach, wprost z wybiegów największych projektantów przybyły do sklepów, nadając się zarówno dla bizneswomen, jak i dla bardziej twórczych, niesztampowych profesji.

Natomiast, jeśli chodzi o jesień, sukienki z koronek, czy najnowszy trend – plecionki, będą nadal zdobiły witryny sklepowe, jak i z całą pewnością niejedną szafę.