Krata zawsze na czasie

marynarki duże rozmiary

Najnowsze projekty wprost ze światowej klasy wybiegów niedługo szturmem zaczną zdobywać polskie sieciówki. A tam niewątpliwie, jeśli chodzi o jesień zarówno w Polsce, jak i na świecie, pojawia się powracająca co jakiś czas na nasze wieszaki, nieśmiertelna krata. Tym razem krata pokazuje się w bardziej eleganckim, wyrafinowanym wydaniu, bardzo popularne będą modele black&white, nie tylko wśród ubrań w najnowszych kolekcjach, ale także wśród dodatków, takich jak buty, czy torebki.

Kratę możemy nosić zarówno, jako całość stylizacji, jak i jedynie, jako akcent i modny dodatek do stroju. Również płaszcze, nawet te w wydaniu oversize, będą wyglądać na bardziej trendy, gdy materiał ozdobi krata. W tym przypadku można postawić na mocne, wyraziste kolory, jak również na delikatną, ledwo widoczną kratę.

W tym sezonie możemy również stawiać na totalny look – kratę możemy nosić, jako całość stylizacji, łącząc spódniczkę, koszulę, marynarki, a nawet płaszcze w takim samym kroju, tworzące razem ciekawe wyzwanie dla wszystkich wielbicieli mody.