Moda na paski

https://modaservis.pl/

Jak prawie każdego roku mamy do czynienia z powrotem do łask mody na paski – poziome, pionowe i te ukośne. Paski bardzo mocno podkreślają figurę osoby, która je nosi, jednak nie powinniśmy się ich bać, są z nami prawie od stu lat, bo już 1917 roku dostępne były pasiaste ubrania. Zdążyliśmy już je z pewnością oswoić.

Odważne i stylowe wzory, bardzo proste i minimalistyczne, mogą z pewnością wzbogacić nasz wizerunek. Paski będą pasować nie tylko do tych najbardziej przemyślanych kompozycji, sprawdzą się również jako dodatek – na torbie, butach, czy spódniczkach. Paski będą idealnie korespondować z modą retro, dzięki czemu nadają nieco szalonej elegancji (sic!) do często nudnych, codziennych strojów.

Co ciekawe bardzo dobrze będą prezentować się również w obecnie bardzo modnej, luźnej stylizacji Boho-chic, która zakłada przecież pewnego rodzaju dowolność w doborze stroju, oraz pewien rodzaj dziewczęcej niefrasobliwości. Powinniśmy inwestować w paski, ponieważ to element, który praktycznie nie może się zestarzeć, a nawet jeśli, to będzie on odbierany w dobrym guście, nawet jesli „wyjdzie z mody”. Patrząc jednak na to jak długo paski utrzymują się „na fali” nie powinniśmy się tego obawiać.