Must-have sezonu 2014/2015

Zanim wybierzemy się na poszukiwanie perełek z najnowszych kolekcji, warto ustalić plan działania i sprawdzić, co dokładnie powinniśmy zakupić, aby nadążać za trendami i już od początku kolejnego sezonu wyglądać modnie i oryginalne. Przeglądając trendy z wybiegów i projekty z najnowszych kolekcji możemy śmiało przyznać, że to styl punkowy stanowi odważny, mocny akcent nadchodzących miesięcy.

Kurtki z nadrukami, naszywki, agrafki, mogą stanowić o całej stylizacji lub być jedynieciekawym akcentem do bardziej eleganckich kreacji. Również lata 60’ powrócą do łask, a płaszcze pudełkowe, czy bluzki z kołnierzykami będą stanowiły idealną równowagę dla rockowych kreacji.

Futrzane szale i dzianiny typu oversize to również must-have nadchodzącego sezonu. Także metaliczne tkaniny, kolor złota, czy wyraziste barwy powiązane ze zwierzęcymi motywami – moda nie pozwoli nam na nudę nawet w szare dni.

Natomiast ciekawy, ale bardziej wyważony akcent stanowią ubrania z suwakami. Zarówno sukienki, jak i torebki z suwakami powinny zdobić każdą, jesienną szafę.