Polskie marki odzieżowe

ofefundusze.pl

Okazuje się, że eksport towarów produkowanych w Polsce, to nie tylko branża spożywcza, czy rolnicza, bowiem kolejnym ważnym działem jest branża odzieżowa. Wydaje się być nieprawdopodobne, że polskie ubrania mogą stać, a właściwie już dawno stały się nieodzownym elementem w garderobie kobiet poza naszymi granicami. Warto podkreślić, że nie są to jakieś pojedyncze przypadki, ale masowa produkcja, która cieszy się ogromnym uznaniem.

W szczególności należy do niej ekskluzywna bielizna damska, rajstopy, skarpetki, ale także odzież. Do wiodących marek zalicza się przede wszystkim Vistula oraz Wólczanka, które w Polsce doczekały się ogromnej rzeszy zadowolonych klientów. Poza tym wiele innych marek bierze udział w eksporcie swoich produktów, niemniej jednak ich udział polega na umieszczeniu tylko i wyłącznie własnej metki, bowiem jak wiadomo większość produktów tekstylnych produkowanych jest w Chinach.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że mieszkanki Paryża, Nowego Yorku, Rosji, czy nawet Afryki mają szanse nosić polskie ubrania.