sloggi tai https://sklep.poza.pl/pl/12-biurowe Sukienki na kominie

Vintage nie jest pojęciem nowym, ale z pewnością często pojawiającym się na portalach związanych z modą oraz wizażem. Odnosi się nie tylko do strojów, ale również wystroju wnętrz czy nawet muzyki.

Vintage sprowadza się do stylizowania ubrań czy innych przedmiotów, których dotyczy na starsze niż są w rzeczywistości. W modzie działa to tak, że ubrania przypominają wyglądem te, które nosiło się nawet 20 czy 30 lat temu.

Oczywiście, vintage dotyczy również ubrań, które faktycznie te 20 lat mają i „naprawdę” nosiło się je dużo wcześniej. Vintage jako trend utrzymujący się w modzie już nieprzerwanie od kilku lat łamie stereotyp tego, co stare jako niemodnego.

Tym samym nieaktualne już stylizacje czy elementy tych stylizacji zyskują na znaczeniu. Można przypuszczać, że trend Vintage utrzyma się jeszcze przez długi czas, dlatego nie warto wyrzucać starszych i nienoszonych już ubrań, ponieważ kiedyś mogą znowu stać się modne.

Styl Vintage zakłada również łączenie ze sobą różnych stylizacji z innych czasów, dlatego można go uznać za świadome wymieszanie się całej dotychczasowej mody.