Najmodniejsze kolory lata

Sukienki wizytowe bluzka z falbankami sukienki wieczorowe eleganckie

Za oknem Słońce rozgrzewa powietrze do plus 35 stopni, a otwarta walizka czeka na spakowanie i wyjazd nad morze? Rozpoczynając wakacje, zaraz po określeniu celu wymarzonej podróży należy zadać sobie drugie, niemniej ważne pytanie – jakie ubrania zabrać ze sobą, żeby wyglądać ładnie i modnie? W tym sezonie królują przede wszystkim ciepłe barwy. Koniecznie musimy zabrać ze sobą coś w kolorze limonki, podbijającej w tym sezonie niemal wszystkie sklepy odzieżowe.

Absolutny must-have to także rozmaite odcienie różu, od przyprószonych, delikatnych kreacji, po mocniejsze i bardziej wyraziste odcienie. Wraz z promieniami Słońca naszą cerę rozświetlą ubrania w kolorze żółtym, poszerzone o pastelowe dodatki.

Pozostając przy ciepłych tonach warto zaopatrzyć się również w sukienkę lub spódniczkę w odcieniu błękitnego nieba. Z pewnością idealnie skomponuje się z nadmorską opalenizną,natomiast dla bardziej zdecydowanych i odważnych godny polecenia jest odcień granatowy, który można zestawić z delikatniejszymi akcesoriami.

Od soczystych, mocnych barwy, do subtelnych, eleganckich kolorów – lato jest po to, żeby bawić się modą i łączyć odcienie pozornie do siebie niepasujące, wystarczy jedynie odważyć się na odrobinę szaleństwa.